Prosinec 2010

Část druhá - Never don´t Go away From Me (* Přístup od 17 let*)

19. prosince 2010 v 20:16 | (c) Darela |  Don´t Say GoodBye - I. řada

Nechápavě jsem ležela na zemi a dotýkala se své zraněné hlavy. V jeho očích se zračila nenávist, zloba! Po celou dobu našeho vztahu jsem ho takovéhoto neznala. Popadl mě za loket a násilím odvedl do pokoje a svalil mě na postel.
"Tohle jsi neměl, Stefane!" řeknu mu rázně a pokusím se vstát. Nedovolil mi to.
"Co uděláš? Opustíš mě? Tak to nikdy, raději ti vezmu život!"
Nevím, co mě to napadlo ale neudržela jsem se a vrazila mu pěstí do tváře. To ho rozzuřilo ještě víc, než má otázka ohledně toho, jestli je mafián. Vrazil mi další, tentokrát silnější. Ukáplo mi kus krve. Ale nerozbrečela jsem se i když to neskutečně pálilo a bolelo, že jsem ani nemohla promluvit. Najednou to byl Stefan, který se tam citově složil. Pohlédl na mě a chytil mi něžně tvář do dlaní.
"Ošetřím ti to," řekl jen a šel pro dezinfekci.
Když jí přiložil k ráně, sykla jsem bolestí ale držela se. V hlavě mi kolovalo tisíce myšlenek, byly silnější, než bolest. Stěží jsem zadržovala slzy, ale nechtěla jsem mu ukázat strach.
"Nikdy se mě neptej na to, jestli jsem mafián a už nikdy nevycházej z domu, jedině s Mirandou nebo se mnou. Když budu v práci, budeš tu zamčená dokud se nevrátím! Jedině potom můžeš trávit čas s tím, komu to dovolím! Pokusíš se o něco, budeš potrestána!" řekl odhodlaně.

Část první - Song of the World (* Přístup od 17 let *)

16. prosince 2010 v 1:00 | (c) Darela |  Don´t Say GoodBye - I. řada

"No tak Rone, neolizuj mi tvář." Protáhla jsem se, otřela oči konečky prstů a podívala jsem se na našeho psa a usmála se na něj. Když se obrátím na druhou stranu postele, můj přítel už tam nebyl.
Vstala jsem, hodila na sebe delší světlou košili a sešla schody z druhého poschodí až do přízemí naší 3.patrové vily, kterou vlastní firma mého táty, který je podnikatel. Nikdy jsem se však nedozvěděla, co je náplní jeho práce! Dokonce ani můj přítel Stefan o jejich práci nemluví, vždycky se rozčílí, že bych tomu nerozuměla a rychle přejde na jiné téma. Raději se už na nic neptám, stejně mě to přestává zajímat.

Úvod (* přístup od 17 let *)

13. prosince 2010 v 19:25 | (c) Darela |  Don´t Say GoodBye - I. řada

Thalia Stewart: 22. letá modrooká dívka s vlasy po bradu a střihem na mikádo zbarvené na krvavě-červeno. Žije u svého přítele od svých 20.let v Los Angeles. Thalia si myslela, že ho zná za ty dva roky velmi dobře, jenže netuší, že nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá. Její otec je podnikatel a matka je v domácnosti. On byl právě ten, kdo jí dohodil Stefana. Ten pracuje právě s ním v rodinném podniku...