Březen 2011

Část šestá - Now or never (* Přístup od 17. let *)

28. března 2011 v 23:54 | (c) Darela |  Don´t Say GoodBye - I. řada

Probudila jsem se, ani nevím kdy, no úplně ve mně zatrnulo, musela jsem se prohlédnout, jestli se něco nestalo a také jsem se podívala na hodiny. Naštěstí mám na sobě to, co jsem měla, když jsem si šla lehnout, byly tři hodiny ráno, Stefan vedle mě naštěstí neležel, tak mi odlehlo! Zadívala jsem se z okna, dnes začíná další měsíc v roce, září. Kdo ví, jak dlouho neuvidím přírodu z venku a nadýchám se čerstvého vzduchu. Vstala jsem a chtěla zkusit, jestli jdou otevřít dveře, no překvapilo mě jejich náhlé odemykání a vstupu Stefana, který něco nesl v tašce.
"Nějak brzo jsi vstala miláčku," řekl mi klidným a vyrovnaným hlasem.
"Něco jsem ti přinesl na dnešní noc i ty další. Budu vedle, vyzkoušej si to." odešel.
Sáhla jsem do tašky a vytáhla saténovou noční košilku, která má hlubší výstřih, doplněnou jemnou krajkou. Je jednoduchá s tenkými ramínky a její délka dosahuje lehce nad kolena, barva má oblíbená tmavší zelená, lesknoucí se. Moc se mi líbila a neváhala jsem si ji obléct. Když mě v ní Stefan uviděl, úplně se mu rozzářili oči, přistoupil ke mně blíž a rukama mi sjel pod vlasy, jemně k sobě přivinul a začal líbat tak, jak uměl jenom on. Otočil mě zády k sobě a jemně líbal na krku a rukama držel mé boky. Když šel rukama níž, zadržela jsem ho.
"Je krásná, ale půjdu se osprchovat, jestli dovolíš." Stefan jenom přikývl.
V koupelně jsem se zamkla, opřela se celým tělem zády o dveře, zavřela oči a slzy mi jemně tekly po tvářích. Utřela jsem si je a vlezla pod sprchu. Tohle jsem potřebovala, abych se uvolnila a alespoň na chvíli se oddala svobodě a smyla ze sebe všechno to negativní, co na mém těle zbylo. Bohužel toho, co mám v srdci se nezbavím nikdy! Jedině tehdy, kdy budu moci být s Adrianem! Zapomněla jsem také na dny, kdy jsem se cítila tolik ponížená, i když vzpomínky na to mě ubíjí a asi nikdy úplně nevymizí.